Ana sayfa

Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili

şirket Profili

JIANGSU STORD WORKS LTD Fangqiao Ulusal Makine Endüstri Parkı'nda bulunan Taihu Gölü, Yixing Şehri, Jiangsu, Çin.Şirketimiz, katı ve sıvı atıkların kapsamlı kullanımı ve geri kazanımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir ekipman üretim üssüdür.Firmamızın ana ürünleri çamur kurutma / yakma ve aksesuar ekipmanları, sıvı atık buharlaştırma ve konsantrasyon ekipmanları, hayvan işleme tesisleri için komple ekipman, basınçlı kaplar ve diğer standart dışı ekipmanlardır.StordWorks, uluslararası birinci sınıf kalite standartlarına uyar ve ürün ayrıntılarını sıkı bir şekilde kontrol eder.Ürünlerimiz Avrupa Birliği, ABD, Avustralya, vb. Ülkelerde satılmaktadır ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz tarafından oybirliğiyle övülmüştür ve pazar tarafından oldukça tanınmıştır.

 

Jiangsu StordWorks, kurutma makinesi üretimi ve gelişmiş takım ekipmanları için özel bir atölyeye sahiptir.Ayrıca, Ulusal standart basınçlı kap sertifikası, Amerikan ASME sertifikası, Norske Veritas DNV sertifikası, EU PED sertifikası, Russian TR-620 sertifikası vb.

 

Jiangsu StordWorks, "Önce Profesyonellik ve Kaliteye Odaklanma" iş felsefesine ve "Müşteri Odaklılık ve Müşteri Memnuniyetini Aşma" hizmet konseptine itaat etmektedir.Mükemmel kalitemiz ve kusursuz hizmetimiz sayesinde Jiangsu Stord Works Ltd., sizinle işbirliği yapmayı içtenlikle bekliyor!

 

Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 0Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 1Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 2Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 3Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 4Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 5

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiangsu Stord Works Ltd., 2011 yılında kuruldu, Jiangsu Eyaleti, Yixing Şehri, Fangqiao Kasabası, Taihu Gölü kıyısındaki milli makine sanayi parkında yer almaktadır.Firmamız 180'den fazla çalışana sahiptir, 25000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır ve 70'den fazla çeşitli üretim ve test ekipmanına sahiptir.Maksimum kaldırma kapasitesi 100T'dir.En kalın levha için bükme kapasitesi 120 mm'ye kadardır.Şirketimiz yerli ve yabancı gelişmiş ekipman ve teknolojiyi tanıttı, çeşitli hayvansal proteinler, katı ve sıvı atıkların kapsamlı kullanımı ve geri kazanımı, basınçlı kap için komple ekipman setleri geliştirmeyi ve üretmeyi taahhüt eder.

 

 

Çin Jiangsu Stord Works Ltd. şirket Profili 0

 

 

Jiangsu Stord Works Ltd. Jiangsu Stord Works Ltd. Jiangsu Stord Works Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : STORDWORKS

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : $10 Million -US$50 Million

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangsu Stord Works Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Stord Works Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Stord Works Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Stord Works Ltd. Sertifikalar